(re)Startuj z sukcesem

Wyjątkowy cykl szkoleń online dla młodych profesjonalistów wchodzących lub powracających na rynek pracy.  Został stworzony, aby pomóc zbudować solidne fundamenty zawodowe i zwiększyć szanse na rynku pracy. Każdy z naszych webinarów został zaprojektowany z myślą o młodych osobach, które dopiero stawiają pierwsze kroki na ścieżce swojej kariery, aby dostarczyć praktycznej wiedzy i umiejętności, które pozwolą im osiągnąć sukces.

Cykl szkoleń online dla młodych - (re)Startuj z sukcesem – Pierwsze kroki w pracy
Project Revival - Fundacja Kwitnąca Polska

Project Revival

„Projekt Revival” to więcej niż kolejny program organizacyjny. To ruch społeczny, apel do profesjonalistów z Polski i nie tylko, by stawiali czoło narastającemu kryzysowi. Inicjatywa pod egidą Fundacji „Kwitnąca Polska”, ze wsparciem UBS, ma za zadanie nie tylko szerzyć wiedzę na temat wypalenia zawodowego, ale również dostarczyć konkretne narzędzia i strategie przeciwdziałania.

Walk for the World

Walk for the World - Spacer dla Świata - to globalne wydarzenie jednoczące ludzi z różnych krajów i kultur w międzynarodowej medytacji na żywo. Ludzie na całym świecie praktykowali medytację prowadzoną przez dr Joe Dispenzę i dołączyli do nich uczestnicy Tygodniowego Warsztatu Zaawansowanego na Marco Island. 

Medytacje w trakcie chodzenia dr Joe to aktywne doświadczenie, które zmienia naszą energię i stan istnienia. Stanie z zamkniętymi oczami, a następnie chodzenie w tej energii z otwartymi oczami, pozwala nam utrzymać podwyższoną energię i pozytywne emocje przez cały dzień.

Męski Krąg w przejściu - Fundacja Kwitnąca Polska

Męski Krąg

Męski krąg to przestrzeń dla mężczyzn, gdzie mogą porozmawiać i wyrazić to, co inaczej zostaje niewyrażone. Szczerze, bez używek, w atmosferze szacunku i zaufania. Bez imponowania innym i udawania kogoś, kim się nie jest. Bez ocen i nieproszonych rad. Spotykamy się w Przejściu Dialogu, aby dać sobie wsparcie i inspirację. Aby zrozumieć, że wszyscy przechodzimy w życiu przez coś trudnego, przechodziliśmy lub będziemy przechodzić i że jesteśmy czymś więcej, niż nasze problemy.

FaniMani

Dzięki FaniMani.pl możesz bezpłatnie pomagać przy okazji zakupów w internecie. Wystarczy, że przed zakupami Aktywujesz Darowiznę (to tylko jedno kliknięcie!), a określony na stronie procent darowizny trafi do organizacji, którą wybierzesz.

W ten sposób każdy wygrywa - Ty masz produkt w tej samej cenie, organizacja darowiznę, a sklep internetowy dzieląc się zyskiem zdobywa lojalnych klientów. 

Serwis FaniMani.pl jest bezpłatny dla organizacji i użytkowników, a koszty jego działania FaniMani pokrywa z budżetów swoich partnerów.

FaniMani KwitnacaPolska Darowizny od Zakupów Online

Jak możesz wspierać Fundację „Kwitnąca Polska”?

Na co przeznaczymy wpłacane środki?

  • wsparcie materialne i finansowe oraz społeczne;
  • organizacja wydarzeń promujących inicjatywy charytatywne;
  • organizacja szkoleń i promocja nowych technologii;
  • marketing dotyczący szerzenia idei wolontariatu;
  • organizacja kampanii społecznych;
  • działania aktywizacyjne m.in. szkolenia, warsztaty, mentoring i coaching zawodowy;
  • promocja innowacyjnych metod leczenia.

Sledź nas na portalach

społecznościowych

Systematycznie publikujemy ciekawe artykuły oraz szczegóły naszych działań.

Zapisz się do naszego newslettera, żeby dostawać najnowsze informacje o naszych inicjatywach i projektach.

Rejestracja oznacza zapoznanie się oraz zaakceptowanie Polityki Prywatności.

Copyright © 2021-2024 Fundacja „Kwitnąca Polska”

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław, KRS 0000917381 REGON 389763268

Tel: 71 7000 345 Email: biuro@kwitnacapolska.pl

MAPA STRONY

Poczekaj...
Możesz nas wspierać bezpłatnie!

Według statystyk ponad 95% odwiedzających stronę internetową już do niej nie wraca.

Dlatego wykorzystaj tę okazję i dołącz do osób, które bezpłatnie wspierają Fundacja „Kwitnąca Polska” przy okazji zakupów online.

Czy możemy na Ciebie liczyć?

Close