Katarzyna Słomska

Trener, Coach, Facylitator CYW, Członek Maxwell Leadership Certified Team, Założycielka Akademii Rozwoju Katarzyna Słomska, Propagatorka świadomego stylu życia

Bio

Towarzyszy w zrozumieniu siebie i drugiego człowieka. Wspiera liderów w przewodzeniu zespołom, aby umieli prawdziwie doceniać i wydobywać z ludzi ich potencjał. Menadżerom towarzyszy w zarządzaniu sobą w czasie i miejscu, w którym ich zespoły mają osiągnąć wyniki. Pokazuje, w jaki sposób zmienić perspektywę z zarządzania na przewodzenie, a kontrolę i dyrektywy na komunikację bez przemocy i budowanie zespołów opartych na zrozumieniu i świadomości przywództwa opartego na wartościach.

Jest nie tylko teoretykiem, ale praktykiem, a swoją wiedzę zdobywała przez lata, pracując w dużej organizacji i prowadząc projekty z różnymi zespołami.

Jaga Szymańska

Hipnoterapeutka, Coach transformacji, Terapeutka, Dyplomowany Lekarz z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem i Mistrz NLP

Bio

Stosuje holistyczne podejście do pacjenta i interesuje się medycyną prewencyjną, terapią poznawczo behawioralną i pracą z podświadomością w procesie zdrowienia, transformacji i osiągania wysokiej jakości zdrowia i życia.

Uśmiechnięta pasjonatka tańców latynoskich, żaglowania oraz wsłuchiwania się w odgłosy lasu o świcie. Poznawanie różnych kultur i zakątków świata cieszy jej Słowiańską duszę.

Marta Tyc

HR Manager | Trener Insights Discovery | Ekspert ds. Wellbeing

Bio

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu zasobami ludzkimi i rozwoju przywództwa pasją Marty jest wspieranie dobrego samopoczucia poprzez tworzenie zdrowego środowiska pracy, zwiększanie samoświadomości i wykorzystywanie narzędzi takich jak Insights Discovery. Jest oddana promowaniu samoświadomości i równowagi w środowisku zawodowym. Integruje techniki takie jak joga, medytacja i praca z oddechem w swoich warsztatach, aby zwiększyć spójność zespołu i indywidualne samopoczucie.

Podczas swojej podróży zawodowej doskonaliła umiejętności w zakresie świadczeń pracowniczych, stosunków pracy, szkoleń i rozwoju oraz facylitacji, zawsze z naciskiem na holistyczne samopoczucie i samoświadomość.

Ela Watemborska

Mentorka i coach kariery, psycholog i specjalistka HR

Bio

Od 6 lat wspiera w zmianie osoby poszukujące rozwoju i równowagi w życiu zawodowym. Pracuje z klientami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – specjalistami, ekspertami, (senior) managerami, i z osobami dopiero wchodzącymi na rynek pracy. Współpracuje także z biurem karier jednej z warszawskich uczelni. 

Ela ma też ponad 8 lat doświadczenia  w obszarze HR w różnych branżach w roli rekrutera, specjalisty ds. rozwoju i w obszarze HR business partneringu. Wiedza z obszaru HR i dotycząca rynku pracy pozwala Eli skutecznie wspierać klientów w ich zmianach zawodowych oraz w stawianiu pierwszych kroków na tym polu.

Magdalena Wołkowicz

Life & Business Advisor, Ekspert cognitiving'u℠, Psycholog kliniczny, psychoterapeuta, doradca zawodowy, psychometra. 

Bio

Specjalistka w terapii problemów pojawiających się w związku z pracą, assessor w projektach rozwojowych, diagnosta kompetencji i talentów, life & business advisor, chrześcijański kierownik duchowy. Pomaga firmom i klientom indywidualnym, w odkrywaniu błędnych i blokujących rozwój, schematów myślowych.

Prowadzi C.U.D. Życia - Centrum Integratywnego Rozwoju. Jestem osobą z wieloma talentami, posiada liczne certyfikaty t.j. assessora (AC/DC), trenera biznesu, coacha, doradcy zawodowego, counsellora, terapeuty TSR, psychometry.

Rafał Szpotowicz

II Wiceprezes Fundacji „Kwitnąca Polska”

Bio

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w kilku branżach: telekomunikacyjnej, finansowej i spożywczej. Podwójny certyfikowany Trener Mentalny Akademii Trenerów Mentalnych, gdzie z sukcesem współpracował, koordynując jeden z dużych projektów. Pomysłodawca pierwszego w Polsce cyklu warsztatów IMI Event pt.: Trenerzy Trenerom. Ludzie Ludziom. Pasjonat życia, miłośnik sportu, zwłaszcza tenisa ziemnego. Uwielbia podróże. 

Twoje imię i nazwisko

Członek zespołu/Partner Fundacji „Kwitnąca Polska”

Pasjonuje mnie pomaganie innym

Od zawsze czuł_m i chciał_m realizować projekty społeczne, które przynoszą korzystną zmianę dla naszego najbliższego otoczenia, dlatego dołączam do fundacji jako partner_. Jednocześnie mogę zaproponować swój projekt, który mogę zrealizować we współpracy i z pomocą Fundacji „Kwitnąca Polska”.

Laoret vulput venena vertis platea dolors lectus tempor intege proina ipsume sagitt lacusa portti evenie minim semper.

Maria Garcia

OptimizePress

Vertis vulput sagitt lacusa minim platea ipsume tempor portti dolors proina laoret semper evenie lectus venena intege.

Sandra Evans

OptimizePress

Platea venena tempor vulput proina vertis semper dolors laoret intege lectus sagitt ipsume portti evenie lacusa minim.

Betty Carter

OptimizePress

Jak możesz wspierać Fundację „Kwitnąca Polska”?

Na co przeznaczymy wpłacane środki?

  • wsparcie materialne i finansowe oraz społeczne;
  • organizacja wydarzeń promujących inicjatywy charytatywne;
  • organizacja szkoleń i promocja nowych technologii;
  • marketing dotyczący szerzenia idei wolontariatu;
  • organizacja kampanii społecznych;
  • działania aktywizacyjne m.in. szkolenia, warsztaty, mentoring i coaching zawodowy;
  • promocja innowacyjnych metod leczenia.

Sledź nas na portalach

społecznościowych

Systematycznie publikujemy ciekawe artykuły oraz szczegóły naszych działań.

Zapisz się do naszego newslettera, żeby dostawać najnowsze informacje o naszych inicjatywach i projektach.

Rejestracja oznacza zapoznanie się oraz zaakceptowanie Polityki Prywatności.

Copyright © 2021-2024 Fundacja „Kwitnąca Polska”

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław, KRS 0000917381 REGON 389763268

Tel: 71 7000 345 Email: biuro@kwitnacapolska.pl

MAPA STRONY

Poczekaj...
Możesz nas wspierać bezpłatnie!

Według statystyk ponad 95% odwiedzających stronę internetową już do niej nie wraca.

Dlatego wykorzystaj tę okazję i dołącz do osób, które bezpłatnie wspierają Fundacja „Kwitnąca Polska” przy okazji zakupów online.

Czy możemy na Ciebie liczyć?

Close